RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Azurity Pharmaceuticals - US

8 ledige stillinger50 % remoteUSA

Biotek, medicinal og medicoteknikIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 8 stillinger

Direktion og ledelse50%
Marketing og kommunikation25%
Økonomi og jura17%
Sundhed8%
12job, seneste 30 dage
5nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.5 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
28ledige på jobsiden, uanset alder
35medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
50%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 28 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 81 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
088
099
1011

Arbejdssted

Remote6 · 50%
På stedet5 · 42%
Hybrid1 · 8%

Erfaringsniveau

Senior4 · 33%
Staff3 · 25%

Rolle

Direktion og ledelse6 · 50%
Marketing og kommunikation3 · 25%
Økonomi og jura2 · 17%
Sundhed1 · 8%

Lande

USA12

Byer

Raleigh2

Job de seneste 30 dage

Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Remote - USoriginal ↗
Remotekun USADirektion og ledelse
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Remote - USoriginal ↗
Remotekun USADirektion og ledelse
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Woburn, MAoriginal ↗
På stedetStaffMarketing og kommunikation
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Raleigh, NCoriginal ↗
På stedetStaffMarketing og kommunikation
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Remote - USoriginal ↗
Remotekun USADirektion og ledelse
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Remote - USoriginal ↗
Remotekun USADirektion og ledelse
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Remote - USoriginal ↗
Remotekun USADirektion og ledelse
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Woburn, MAoriginal ↗
På stedetStaffMarketing og kommunikation

Legal Counsel

for 15 dage siden
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Woburn, MAoriginal ↗
På stedetSeniorØkonomi og jura
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Woburn, MAoriginal ↗
HybridSeniorSundhed
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Remote - USoriginal ↗
Remotekun USASeniorDirektion og ledelse

Legal Counsel

for 24 dage siden
Azurity Pharmaceuticals - US·Biotek, medicinal og medicoteknik·Raleigh, NCoriginal ↗
På stedetSeniorØkonomi og jura

Datas aktualitet

17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:15 UTC, indhold 491298 bytes.