Azurity Pharmaceuticals - US
8 ledige stillinger50 % remoteUSA
Biotek, medicinal og medicoteknikIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 8 stillinger
Direktion og ledelse50%
Marketing og kommunikation25%
Økonomi og jura17%
Sundhed8%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 8 stillinger i søgningen
12job, seneste 30 dage
5nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.5 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
28ledige på jobsiden, uanset alder
35medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
50%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 28 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 81 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote6 · 50%
På stedet5 · 42%
Hybrid1 · 8%
Erfaringsniveau
Senior4 · 33%
Staff3 · 25%
Rolle
Direktion og ledelse6 · 50%
Marketing og kommunikation3 · 25%
Økonomi og jura2 · 17%
Sundhed1 · 8%
Lande
USA12
Byer
Raleigh2
Job de seneste 30 dage
Institutional Business Manager - Phoenix South
for 1 dag sidenRemotekun USADirektion og ledelse
Institutional Business Manager - Detroit, MI
for 1 dag sidenRemotekun USADirektion og ledelse
Director, Brand Marketing - CNS
for 1 dag sidenPå stedetStaffMarketing og kommunikation
Director, Brand Marketing - CNS
for 1 dag sidenPå stedetStaffMarketing og kommunikation
Institutional Business Manager - Sacramento, CA
for 1 dag sidenRemotekun USADirektion og ledelse
Institutional Business Manager - Connecticut
for 12 dage sidenRemotekun USADirektion og ledelse
Institutional Business Manager - Central Valley, CA
for 12 dage sidenRemotekun USADirektion og ledelse
Senior Manager, US Marketing, Oncology
for 12 dage sidenPå stedetStaffMarketing og kommunikation
Legal Counsel
for 15 dage sidenPå stedetSeniorØkonomi og jura
Senior Clinical Project Manager
for 15 dage sidenHybridSeniorSundhed
Regional Business Manager - Midwest Region
for 16 dage sidenRemotekun USASeniorDirektion og ledelse
Legal Counsel
for 24 dage sidenPå stedetSeniorØkonomi og jura
Datas aktualitet
17 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:15 UTC, indhold 491298 bytes.