Supabase
18 ledige stillinger100 % remote
Udviklerværktøjer og infrastrukturSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 56 % af 18 stillinger
DevOps / SRE / platform / cloud28%
Backend-udvikling11%
Drift og administration11%
Produkt og design11%
Softwareudvikling (generelt)11%
Salg6%
Data og machine learning6%
Marketing og kommunikation6%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 18 stillinger i søgningen
18job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
18forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
59ledige på jobsiden, uanset alder
60medianalder, dage
56%IT (10)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 59 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 708 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote18 · 100%
Erfaringsniveau
Senior8 · 44%
Staff3 · 17%
Mellemniveau1 · 6%
Topledelse (C-level)1 · 6%
Rolle
DevOps / SRE / platform / cloud5 · 28%
Softwareudvikling (generelt)2 · 11%
Backend-udvikling2 · 11%
Produkt og design2 · 11%
Drift og administration2 · 11%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%
Salg1 · 6%
Direktion og ledelse1 · 6%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Customer Solution Architect (AU, NZ, SG)
for 1 dag sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudC#JavaScriptPython
Software Engineer - Turso
for 2 dage sidenRemoteSoftwareudvikling (generelt)Rust
GRC Analyst
for 2 dage sidenRemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Engineering Manager - Spark
for 2 dage sidenRemoteStaffSoftwareudvikling (generelt)
Partnerships Manager, Ecosystem
for 3 dage sidenRemoteSeniorSalg
Head of New Media
for 3 dage sidenRemoteStaffDirektion og ledelse
Growth Marketer, Creators & Channels
for 3 dage sidenRemoteMarketing og kommunikation
SDK Engineer - Python
for 7 dage sidenRemoteBackend-udviklingPython
Site Reliability Engineer
for 8 dage sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloud
FinOps Data Engineer
for 9 dage sidenRemoteData og machine learningBashPythonSQL
Platform Engineer - Compute
for 10 dage sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudGolangTypeScript
Platform Engineer, Managed Postgres
for 14 dage sidenRemoteSeniorBackend-udviklingGolangTypeScript
Cloud Platform Engineer
for 14 dage sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudGolangRust
Product Manager - Realtime
for 16 dage sidenRemoteSeniorProdukt og design
Product Manager - Auth
for 17 dage sidenRemoteSeniorProdukt og design
Postgres Deployment Engineer
for 17 dage sidenRemoteDevOps / SRE / platform / cloudCC++Golang
Executive Assistant to the CEO
for 17 dage sidenRemoteTopledelse (C-level)Drift og administration
Head of AI Native Operations
for 18 dage sidenRemoteStaffDrift og administration
Datas aktualitet
162 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:39 UTC, indhold 823302 bytes.