RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Supabase

18 ledige stillinger100 % remote

Udviklerværktøjer og infrastrukturSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 56 % af 18 stillinger

DevOps / SRE / platform / cloud28%
Backend-udvikling11%
Drift og administration11%
Produkt og design11%
Softwareudvikling (generelt)11%
Salg6%
Data og machine learning6%
Marketing og kommunikation6%
18job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
18forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
59ledige på jobsiden, uanset alder
60medianalder, dage
56%IT (10)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 59 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 708 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
123
010
021
030
042
053
062
078
088
099
1018

Arbejdssted

Remote18 · 100%

Erfaringsniveau

Senior8 · 44%
Staff3 · 17%
Mellemniveau1 · 6%
Topledelse (C-level)1 · 6%

Rolle

DevOps / SRE / platform / cloud5 · 28%
Softwareudvikling (generelt)2 · 11%
Backend-udvikling2 · 11%
Produkt og design2 · 11%
Drift og administration2 · 11%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%
Salg1 · 6%
Direktion og ledelse1 · 6%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, APACoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudC#JavaScriptPython
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSoftwareudvikling (generelt)Rust

GRC Analyst

for 2 dage siden
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteMellemniveauStrategi, rådgivning og analyse
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteStaffSoftwareudvikling (generelt)
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, AMERoriginal ↗
RemoteSeniorSalg

Head of New Media

for 3 dage siden
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, AMERoriginal ↗
RemoteStaffDirektion og ledelse
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, AMERoriginal ↗
RemoteMarketing og kommunikation

SDK Engineer - Python

for 7 dage siden
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteBackend-udviklingPython
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloud

FinOps Data Engineer

for 9 dage siden
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteData og machine learningBashPythonSQL
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudGolangTypeScript
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSeniorBackend-udviklingGolangTypeScript

Cloud Platform Engineer

for 14 dage siden
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / platform / cloudGolangRust
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design

Product Manager - Auth

for 17 dage siden
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteDevOps / SRE / platform / cloudCC++Golang
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, APACoriginal ↗
RemoteTopledelse (C-level)Drift og administration
Supabase·Udviklerværktøjer og infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
RemoteStaffDrift og administration

Datas aktualitet

162 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:39 UTC, indhold 823302 bytes.