RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Behavox

8 ledige stillingerCanadaItalienStorbritannien

Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 8 stillinger

Salg35%
Økonomi og jura35%
Drift og administration15%
HR og rekruttering10%
Data og machine learning5%
20job, seneste 30 dage
8nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (2.5 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-09-29)
24ledige på jobsiden, uanset alder
10medianalder, dage
5%IT (1)
40%i Europa (8)
0%remote
5%med løn

Størrelsessignal: 24 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 67 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
094
1016

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet11 · 55%
Hybrid9 · 45%

Erfaringsniveau

Senior11 · 55%

Rolle

Økonomi og jura7 · 35%
Salg7 · 35%
Drift og administration3 · 15%
HR og rekruttering2 · 10%
Data og machine learning1 · 5%

Lande

Canada9
Italien5
Storbritannien3
De Forenede Arabiske Emirater1
USA1
Australien1

Byer

Toronto5
Montréal4
Milan3
London2
Dubai1
Bologna1
Rome1
New York City1

Job de seneste 30 dage

Behavox·Bank, forsikring og finans·Torontooriginal ↗
HybridSeniorHR og rekruttering
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montreal, QCoriginal ↗
HybridSeniorHR og rekruttering

Senior FP&A Analyst

for 1 dag siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montrealoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jura

Senior FP&A Analyst

for 1 dag siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Canadaoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jura
Behavox·Bank, forsikring og finans·Dubaioriginal ↗
HybridSalg
Behavox·Bank, forsikring og finans·Bolognaoriginal ↗
Drift og administration
Behavox·Bank, forsikring og finans·Romeoriginal ↗
Drift og administration
Behavox·Bank, forsikring og finans·Milanoriginal ↗
Drift og administration

Senior NLP Engineer

for 7 dage siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 170K–230K / årHybridSeniorData og machine learningCC++Golang
Behavox·Bank, forsikring og finans·Milan, Italyoriginal ↗
SeniorSalg
Behavox·Bank, forsikring og finans·Milan, Italyoriginal ↗
Salg
Behavox·Bank, forsikring og finans·New York, New York, United Statesoriginal ↗
HybridSeniorSalg
Behavox·Bank, forsikring og finans·Sydney, Australiaoriginal ↗
SeniorSalg
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montreal, Quebec, Canadaoriginal ↗
SeniorSalg
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
SeniorSalg

Senior FP&A Analyst

for 21 dage siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
SeniorØkonomi og jura

FP&A Analyst

for 24 dage siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Liverpooloriginal ↗
Økonomi og jura

FP&A Analyst

for 24 dage siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
Økonomi og jura

FP&A Analyst

for 24 dage siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montreal, Canadaoriginal ↗
HybridØkonomi og jura

FP&A Analyst

for 24 dage siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Canadaoriginal ↗
HybridØkonomi og jura

Datas aktualitet

117 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, indhold 313555 bytes.