Behavox
8 ledige stillingerCanadaItalienStorbritannien
Bank, forsikring og finansIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 8 stillinger
Salg35%
Økonomi og jura35%
Drift og administration15%
HR og rekruttering10%
Data og machine learning5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 8 stillinger i søgningen
20job, seneste 30 dage
8nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (2.5 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-09-29)
24ledige på jobsiden, uanset alder
10medianalder, dage
5%IT (1)
40%i Europa (8)
0%remote
5%med løn
Størrelsessignal: 24 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 67 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet11 · 55%
Hybrid9 · 45%
Erfaringsniveau
Senior11 · 55%
Rolle
Økonomi og jura7 · 35%
Salg7 · 35%
Drift og administration3 · 15%
HR og rekruttering2 · 10%
Data og machine learning1 · 5%
Lande
Canada9
Italien5
Storbritannien3
De Forenede Arabiske Emirater1
USA1
Australien1
Byer
Toronto5
Montréal4
Milan3
London2
Dubai1
Bologna1
Rome1
New York City1
Job de seneste 30 dage
Senior HR Business Partner
for 13 t sidenHybridSeniorHR og rekruttering
Senior HR Business Partner
for 13 t sidenHybridSeniorHR og rekruttering
Senior FP&A Analyst
for 1 dag sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Senior FP&A Analyst
for 1 dag sidenHybridSeniorØkonomi og jura
Strategic Account Manager 3
for 1 dag sidenHybridSalg
Front Office Subject Matter Expert
for 2 dage sidenDrift og administration
Front Office Subject Matter Expert
for 2 dage sidenDrift og administration
Front Office Subject Matter Expert
for 2 dage sidenDrift og administration
Senior NLP Engineer
for 7 dage sidenCAD 170K–230K / årHybridSeniorData og machine learningCC++Golang
Senior Account Executive, Enterprise
for 8 dage sidenSeniorSalg
Account Executive, Enterprise
for 8 dage sidenSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 10 dage sidenHybridSeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 10 dage sidenSeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 15 dage sidenSeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 15 dage sidenSeniorSalg
Senior FP&A Analyst
for 21 dage sidenSeniorØkonomi og jura
FP&A Analyst
for 24 dage sidenØkonomi og jura
FP&A Analyst
for 24 dage sidenØkonomi og jura
FP&A Analyst
for 24 dage sidenHybridØkonomi og jura
FP&A Analyst
for 24 dage sidenHybridØkonomi og jura
Datas aktualitet
117 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, indhold 313555 bytes.