Ascertain
5 ledige stillinger100 % remote
SundhedsudbydereIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 20 % af 5 stillinger
Drift og administration60%
Full stack-udvikling20%
Direktion og ledelse20%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 5 stillinger i søgningen
5job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
5forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
8ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
20%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 8 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 87 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote5 · 100%
Erfaringsniveau
Mellemniveau3 · 60%
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%
Rolle
Drift og administration3 · 60%
Full stack-udvikling1 · 20%
Direktion og ledelse1 · 20%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
Senior Full-Stack Engineer
for 1 dag sidenUSD 175K–200K / årRemoteSeniorFull stack-udviklingPythonSQLTypeScript
Prior Authorization Assistant, Oncology
for 2 dage sidenUSD 45K–65K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Prior Authorization Assistant, Cardiology
for 2 dage sidenUSD 45K–65K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Director of Partner Solutions
for 3 dage sidenUSD 150K–195K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Prior Authorization Assistant
for 24 dage sidenUSD 45K–65K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Datas aktualitet
40 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:09 UTC, indhold 103538 bytes.