RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind

← tilbage

Ascertain

5 ledige stillinger100 % remote

SundhedsudbydereIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 20 % af 5 stillinger

Drift og administration60%
Full stack-udvikling20%
Direktion og ledelse20%
5job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
5forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
8ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
20%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 8 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 87 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
093
104

Arbejdssted

Remote5 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau3 · 60%
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%

Rolle

Drift og administration3 · 60%
Full stack-udvikling1 · 20%
Direktion og ledelse1 · 20%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

Ascertain·Sundhedsudbydere·Remoteoriginal ↗
USD 175K–200K / årRemoteSeniorFull stack-udviklingPythonSQLTypeScript
Ascertain·Sundhedsudbydere·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Ascertain·Sundhedsudbydere·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årRemoteMellemniveauDrift og administration
Ascertain·Sundhedsudbydere·Remoteoriginal ↗
USD 150K–195K / årRemoteStaffDirektion og ledelse
Ascertain·Sundhedsudbydere·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årRemoteMellemniveauDrift og administration

Datas aktualitet

40 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:09 UTC, indhold 103538 bytes.