Beam
17 ledige stillinger35 % remoteStorbritannienUSAAustralien
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 12 % af 17 stillinger
Salg35%
Marketing og kommunikation24%
Full stack-udvikling12%
Customer success og support12%
HR og rekruttering6%
Direktion og ledelse6%
Andet6%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 17 stillinger i søgningen
17job, seneste 30 dage
6nye, seneste 7 dage
17forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
35ledige på jobsiden, uanset alder
31medianalder, dage
12%IT (2)
65%i Europa (11)
35%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 35 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 470 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid11 · 65%
Remote6 · 35%
Erfaringsniveau
Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Topledelse (C-level)1 · 6%
Rolle
Salg6 · 35%
Marketing og kommunikation4 · 24%
Customer success og support2 · 12%
Full stack-udvikling2 · 12%
Direktion og ledelse1 · 6%
HR og rekruttering1 · 6%
Lande
Storbritannien11
USA3
Australien1
Byer
London9
Melbourne1
Job de seneste 30 dage
Founding Senior Account Executive
for 12 t sidenUSD 150K–170K / årRemoteSeniorSalg
Founding Customer Success Manager
for 21 t sidenUSD 80K–130K / årRemoteCustomer success og support
Customer Success Manager
for 21 t sidenUSD 90K–120K / årRemoteCustomer success og support
Storytelling and Marketing Lead
for 1 dag sidenUSD 110K–140K / årRemoteSeniorMarketing og kommunikation
Account Executive – UK based (US Market)
for 1 dag sidenGBP 66K–90,8K / årHybridSalg
Founding Account Executive (West Coast)
for 3 dage sidenUSD 220K–280K / årRemoteSalg
Product Marketing Manager
for 7 dage sidenGBP 50K–60K / årHybridMarketing og kommunikation
VP of Product
for 8 dage sidenGBP 165K–200K / årHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Principal Product Engineer
for 8 dage sidenGBP 180K–250K / årHybridStaffFull stack-udvikling
Staff Product Engineer (remote)
for 8 dage sidenGBP 130K–160K / årRemotekun StorbritannienStaffFull stack-udviklingRubyTypeScript
Content Creator
for 10 dage sidenGBP 40K–50K / årHybridMarketing og kommunikation
Enterprise Account Executive - French Speaking
for 15 dage sidenGBP 131,2K–175K / årHybridSalgFransk påkrævet
Enterprise Account Executive - Italian Speaking
for 15 dage sidenGBP 131,2K–175K / årHybridSalgItaliensk påkrævet
Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
for 15 dage sidenGBP 131,2K–175K / årHybridSalgSpansk påkrævet
Communications and Marketing Lead
for 21 dage sidenAUD 110K–140K / årHybridSeniorMarketing og kommunikation
Lead People Partner
for 29 dage sidenGBP 75K–90K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Caseworker - Employment Specialist - Southwark
for 29 dage sidenGBP 28K–36K / årHybrid
Datas aktualitet
96 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:07 UTC, indhold 610744 bytes.