Fundamental
6 ledige stillinger100 % remoteIsraelUSAStorbritannien
AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 33 % af 6 stillinger
Data og machine learning33%
HR og rekruttering17%
Produkt og design17%
Strategi, rådgivning og analyse17%
Direktion og ledelse17%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 6 stillinger i søgningen
6job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
24ledige på jobsiden, uanset alder
129medianalder, dage
33%IT (2)
83%i Europa (5)
100%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 24 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 358 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote6 · 100%
Erfaringsniveau
Senior2 · 33%
Mellemniveau1 · 17%
Rolle
Data og machine learning2 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 17%
Produkt og design1 · 17%
HR og rekruttering1 · 17%
Direktion og ledelse1 · 17%
Lande
Israel2
USA1
Storbritannien1
Byer
London1
Job de seneste 30 dage
AI Deployment Strategist
for 2 dage sidenRemotekun USAStrategi, rådgivning og analyse
Technical Product Manager - Inference
for 2 dage sidenRemoteSeniorProdukt og design
Product Manager - Data Science
for 2 dage sidenRemoteMellemniveauData og machine learning
People Experience Program Manager
for 4 dage sidenRemoteHR og rekruttering
Evaluations Team Lead
for 14 dage sidenRemoteSeniorDirektion og ledelse
ML Researcher (remote)
for 18 dage sidenRemoteData og machine learningPython
Datas aktualitet
93 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:09 UTC, indhold 259266 bytes.