RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 4 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Fundamental

6 ledige stillinger100 % remoteIsraelUSAStorbritannien

AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 33 % af 6 stillinger

Data og machine learning33%
HR og rekruttering17%
Produkt og design17%
Strategi, rådgivning og analyse17%
Direktion og ledelse17%
6job, seneste 30 dage
4nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
24ledige på jobsiden, uanset alder
129medianalder, dage
33%IT (2)
83%i Europa (5)
100%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 24 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 358 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
121
011
023
031
041
052
064
072
081
091
106

Arbejdssted

Remote6 · 100%

Erfaringsniveau

Senior2 · 33%
Mellemniveau1 · 17%

Rolle

Data og machine learning2 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 17%
Produkt og design1 · 17%
HR og rekruttering1 · 17%
Direktion og ledelse1 · 17%

Lande

Israel2
USA1
Storbritannien1

Byer

London1

Job de seneste 30 dage

AI Deployment Strategist

for 2 dage siden
Fundamental·AI og data·US (remote)original ↗
Remotekun USAStrategi, rådgivning og analyse
Fundamental·AI og data·EU, Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Fundamental·AI og data·EU, Remoteoriginal ↗
RemoteMellemniveauData og machine learning
Fundamental·AI og data·London, UK | EU, Remoteoriginal ↗
RemoteHR og rekruttering

Evaluations Team Lead

for 14 dage siden
Fundamental·AI og data·Europe | Israel (remote)original ↗
RemoteSeniorDirektion og ledelse

ML Researcher (remote)

for 18 dage siden
Fundamental·AI og data·Europe | Israel (remote)original ↗
RemoteData og machine learningPython

Datas aktualitet

93 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:09 UTC, indhold 259266 bytes.