Blank Street
19 ledige stillingerUSAStorbritannien
Fødevarer, drikkevarer og forbrugsvarerIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 19 stillinger
Direktion og ledelse24%
Drift og administration21%
Restaurant, hotel og rengøring21%
Håndværk, byggeri og produktion19%
HR og rekruttering2%
Kreativ, medier og tekst2%
Andet10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 19 stillinger i søgningen
42job, seneste 30 dage
23nye, seneste 7 dage
19forskellige stillinger (2.2 opslag hver)
10udgivet på den travleste dag (2026-10-23)
101ledige på jobsiden, uanset alder
49medianalder, dage
0%IT (0)
24%i Europa (10)
0%remote
40%med løn
Størrelsessignal: 101 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 1562 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet42 · 100%
Erfaringsniveau
Senior17 · 40%
Junior9 · 21%
Topledelse (C-level)6 · 14%
Mellemniveau5 · 12%
Staff1 · 2%
Rolle
Direktion og ledelse10 · 24%
Restaurant, hotel og rengøring9 · 21%
Drift og administration9 · 21%
Håndværk, byggeri og produktion8 · 19%
HR og rekruttering1 · 2%
Kreativ, medier og tekst1 · 2%
Lande
USA30
Storbritannien10
Byer
New York City7
Los Angeles5
Boston5
London5
Philadelphia4
Brooklyn3
Wellesley2
Chicago2
Job de seneste 30 dage
Shift Lead | Manhattan
for 16 t sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Shift Lead | Brooklyn
for 16 t sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Shift Lead | Los Angeles
for 16 t sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Barista | Los Angeles
for 17 t sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Barista | Washington, D.C.
for 17 t sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Shift Lead | Washington, D.C.
for 17 t sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Barista | Wellesley
for 17 t sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Barista | Boston
for 17 t sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Shift Lead | Wellesley
for 17 t sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Shift Lead | Boston
for 17 t sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
People Operations Partner
for 1 dag sidenUSD 90K–110K / årMellemniveauHR og rekruttering
Barista | Philadelphia
for 2 dage sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Shift Lead | Philadelphia
for 2 dage sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Operations Manager | Philadelphia
for 4 dage sidenUSD 100K–125K / årSeniorDrift og administration
Operations Manager | NYC
for 4 dage sidenUSD 90K–120K / årSeniorDrift og administration
District Manager | NYC
for 4 dage sidenUSD 90K–120K / årSeniorDirektion og ledelse
Operations Manager | Boston
for 4 dage sidenUSD 90K–120K / årSeniorDrift og administration
Operations Manager | Chicago
for 4 dage sidenUSD 100K–130K / årSeniorDrift og administration
Cafe Manager | Providence
for 4 dage sidenUSD 70K–85K / årMellemniveauDirektion og ledelse
General Manager | West Hollywood
for 4 dage sidenUSD 80K–100K / årTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Barista | Brooklyn
for 4 dage sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Barista | Manhattan
for 4 dage sidenJuniorRestaurant, hotel og rengøring
Cafe Manager | Chicago
for 4 dage sidenUSD 70K–95K / årMellemniveauDirektion og ledelse
Cafe Manager | Boston
for 7 dage sidenUSD 70K–80K / årMellemniveauDirektion og ledelse
Senior FF&E and Styling Designer | Global
for 8 dage sidenSeniorKreativ, medier og tekst
Barista | St Pancras
for 8 dage sidenRestaurant, hotel og rengøring
General Manager | West Hollywood
for 9 dage sidenUSD 80K–100K / årTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Global Head of Expansion
for 11 dage sidenStaffDirektion og ledelse
Training Coordinator | Boston
for 21 dage sidenUSD 70K–75K / årMellemniveau
Training Coordinator | New York City
for 21 dage sidenUSD 70K–75K / år
Training Associate | Los Angeles
for 21 dage sidenUSD 75K–85K / årJunior
Training Associate | DC & Philadelphia
for 21 dage sidenUSD 75K–85K / årJunior
Global Expansion Manager
for 23 dage sidenUSD 150K–165K / årDirektion og ledelse
Operations Manager | Washington DC
for 25 dage sidenUSD 100K–125K / årSeniorDrift og administration
General Manager | Manchester
for 25 dage sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Assistant General Manager | Edinburgh
for 25 dage sidenTopledelse (C-level)Drift og administration
Operations Manager | Scotland
for 25 dage sidenSeniorDrift og administration
Operations Manager | London
for 25 dage sidenSeniorDrift og administration
Shift Lead | Victoria Street
for 28 dage sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktion
Barista | Victoria Street
for 28 dage sidenRestaurant, hotel og rengøring
Assistant General Manager | Durham
for 29 dage sidenTopledelse (C-level)Drift og administration
General Manager | Durham
for 29 dage sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Datas aktualitet
503 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:44 UTC, indhold 881835 bytes.