Blockchain.com
7 ledige stillingerStorbritannienFrankrigArgentina
Krypto og Web3Ikke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 7 stillinger
Marketing og kommunikation50%
Økonomi og jura25%
HR og rekruttering12%
Drift og administration12%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 7 stillinger i søgningen
8job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-16)
45ledige på jobsiden, uanset alder
93medianalder, dage
0%IT (0)
75%i Europa (6)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 45 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 903 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet8 · 100%
Erfaringsniveau
Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%
Rolle
Marketing og kommunikation4 · 50%
Økonomi og jura2 · 25%
Drift og administration1 · 12%
HR og rekruttering1 · 12%
Lande
Storbritannien5
Frankrig1
Argentina1
USA1
Byer
London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1
Job de seneste 30 dage
Senior Brand Designer (Maternity Cover)
for 14 t sidenSeniorMarketing og kommunikation
Junior Team Assistant
for 3 dage sidenJuniorDrift og administration
Talent Acquisition Coordinator
for 7 dage sidenHR og rekruttering
Trader, Market Making
for 7 dage sidenØkonomi og jura
Quantitative Trader
for 7 dage sidenØkonomi og jura
Head of Institutional Marketing
for 7 dage sidenStaffMarketing og kommunikation
Product Communications Lead
for 17 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
Product Communications Lead
for 17 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
Datas aktualitet
20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:17 UTC, indhold 413297 bytes.