RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

Blockchain.com

7 ledige stillingerStorbritannienFrankrigArgentina

Krypto og Web3Ikke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 7 stillinger

Marketing og kommunikation50%
Økonomi og jura25%
HR og rekruttering12%
Drift og administration12%
8job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-16)
45ledige på jobsiden, uanset alder
93medianalder, dage
0%IT (0)
75%i Europa (6)
0%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 45 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 903 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
121
010
021
031
045
051
063
0710
0810
091
108

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet8 · 100%

Erfaringsniveau

Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%

Rolle

Marketing og kommunikation4 · 50%
Økonomi og jura2 · 25%
Drift og administration1 · 12%
HR og rekruttering1 · 12%

Lande

Storbritannien5
Frankrig1
Argentina1
USA1

Byer

London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1

Job de seneste 30 dage

Blockchain.com·Krypto og Web3·Parisoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation

Junior Team Assistant

for 3 dage siden
Blockchain.com·Krypto og Web3·Londonoriginal ↗
JuniorDrift og administration
Blockchain.com·Krypto og Web3·Buenos Airesoriginal ↗
HR og rekruttering

Trader, Market Making

for 7 dage siden
Blockchain.com·Krypto og Web3·Londonoriginal ↗
Økonomi og jura

Quantitative Trader

for 7 dage siden
Blockchain.com·Krypto og Web3·Londonoriginal ↗
Økonomi og jura
Blockchain.com·Krypto og Web3·Londonoriginal ↗
StaffMarketing og kommunikation
Blockchain.com·Krypto og Web3·Dallasoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation
Blockchain.com·Krypto og Web3·Londonoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation

Datas aktualitet

20 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:17 UTC, indhold 413297 bytes.