Ibotta
22 ledige stillinger16 % remoteUSAGeorgien
E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 22 stillinger
Drift og administration20%
Direktion og ledelse16%
Data og machine learning12%
Marketing og kommunikation12%
Produkt og design12%
Salg8%
Økonomi og jura4%
Andet8%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 22 stillinger i søgningen
25job, seneste 30 dage
6nye, seneste 7 dage
22forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
51ledige på jobsiden, uanset alder
31medianalder, dage
12%IT (3)
0%i Europa (0)
16%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 51 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 113 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid21 · 84%
Remote4 · 16%
Erfaringsniveau
Junior7 · 28%
Mellemniveau6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Topledelse (C-level)1 · 4%
Rolle
Drift og administration5 · 20%
Direktion og ledelse4 · 16%
Data og machine learning3 · 12%
Marketing og kommunikation3 · 12%
Produkt og design3 · 12%
Salg2 · 8%
Videnskab og forskning1 · 4%
Kreativ, medier og tekst1 · 4%
Lande
USA24
Georgien1
Byer
Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2
Job de seneste 30 dage
Data Engineer
for 22 t sidenUSD 110K–126K / årHybridMellemniveauData og machine learningPythonSQL
Part-Time Business Operations Associate - NV
for 1 dag sidenUSD 17,5 / timeRemotekun USAJuniorDrift og administration
Part-Time Business Operations Associate -IA
for 1 dag sidenUSD 17,5 / timeRemotekun USAJuniorDrift og administration
Part-Time Business Operations Associate - GA
for 1 dag sidenUSD 17,5 / timeRemoteJuniorDrift og administration
Part-Time Business Operations Associate - CO
for 1 dag sidenUSD 19,5 / timeRemotekun USAJuniorDrift og administration
Vice President, Client Analytics
for 3 dage sidenUSD 235K–275K / årHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Director, Product Management - Campaign Platform
for 9 dage sidenUSD 173K–198K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Director, Product Management - Advertiser Experience
for 9 dage sidenUSD 173K–198K / årHybridStaffDirektion og ledelse
Senior Product Manager, Buy-side Integrations
for 9 dage sidenUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, Advertiser Self-Service
for 9 dage sidenUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Senior Manager, Lifecycle Marketing
for 10 dage sidenUSD 120K–140K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Team Lead, Account Management
for 10 dage sidenUSD 135K–166K / årHybridSeniorDirektion og ledelse
Decision Scientist, Strategic Partner and Marketing Analytics
for 15 dage sidenUSD 89K–101K / årHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
Senior Product Manager, Retail Publisher Partnerships
for 17 dage sidenUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Team Lead, Client Partnerships
for 17 dage sidenUSD 292K–373K / årHybridSeniorSalg
Principal Decision Scientist, Strategic Partner Analytics
for 17 dage sidenUSD 159K–190K / årHybridStaffVidenskab og forskning
Creative Director
for 18 dage sidenUSD 145K–170K / årHybridStaffKreativ, medier og tekst
Data Scientist, Strategic Partner Analytics
for 18 dage sidenUSD 110K–130K / årHybridMellemniveauData og machine learningPythonSQL
Technical Sales Enablement Specialist
for 22 dage sidenUSD 76K–85K / årHybridMellemniveauSalg
Business Intelligence Intern
for 22 dage sidenUSD 27,31 / timeHybridJuniorData og machine learningPythonSQL
Client Partner, Emerging
for 22 dage sidenUSD 110K–148K / årHybridMellemniveau
Customer Operations Intern
for 23 dage sidenUSD 19,84 / timeHybridJuniorDrift og administration
Government Affairs Manager
for 23 dage sidenUSD 110K–125K / årHybridSeniorDirektion og ledelse
FP&A Intern
for 25 dage sidenUSD 28,85 / timeHybridJuniorØkonomi og jura
Stock Plan Administration Specialist
for 29 dage sidenUSD 85K–100K / årHybridMellemniveau
Datas aktualitet
102 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:08 UTC, indhold 686144 bytes.