RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbage

Ibotta

22 ledige stillinger16 % remoteUSAGeorgien

E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 22 stillinger

Drift og administration20%
Direktion og ledelse16%
Data og machine learning12%
Marketing og kommunikation12%
Produkt og design12%
Salg8%
Økonomi og jura4%
Andet8%
25job, seneste 30 dage
6nye, seneste 7 dage
22forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
51ledige på jobsiden, uanset alder
31medianalder, dage
12%IT (3)
0%i Europa (0)
16%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 51 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 113 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
088
0920
1021

Arbejdssted

Hybrid21 · 84%
Remote4 · 16%

Erfaringsniveau

Junior7 · 28%
Mellemniveau6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Topledelse (C-level)1 · 4%

Rolle

Drift og administration5 · 20%
Direktion og ledelse4 · 16%
Data og machine learning3 · 12%
Marketing og kommunikation3 · 12%
Produkt og design3 · 12%
Salg2 · 8%
Videnskab og forskning1 · 4%
Kreativ, medier og tekst1 · 4%

Lande

USA24
Georgien1

Byer

Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2

Job de seneste 30 dage

Data Engineer

for 22 t siden
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–126K / årHybridMellemniveauData og machine learningPythonSQL
Ibotta·E-handel og detailhandel·Remote - Nevadaoriginal ↗
USD 17,5 / timeRemotekun USAJuniorDrift og administration
Ibotta·E-handel og detailhandel·Remote - Iowaoriginal ↗
USD 17,5 / timeRemotekun USAJuniorDrift og administration
Ibotta·E-handel og detailhandel·Remote - Georgiaoriginal ↗
USD 17,5 / timeRemoteJuniorDrift og administration
Ibotta·E-handel og detailhandel·Remote - Denveroriginal ↗
USD 19,5 / timeRemotekun USAJuniorDrift og administration
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 235K–275K / årHybridTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 173K–198K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 173K–198K / årHybridStaffDirektion og ledelse
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 120K–140K / årHybridStaffMarketing og kommunikation
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denver | Minneapolis, MN | Bentonville, AR | Seattle, WA | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Boston, MA | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Houston, TX | Chicago, IL | Cincinnati, OH | Nashville, TN | Austin, TX | New York, NYoriginal ↗
USD 135K–166K / årHybridSeniorDirektion og ledelse
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 89K–101K / årHybridMellemniveauMarketing og kommunikation
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Ibotta·E-handel og detailhandel·Denver, CO | Minneapolis, MN | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Chicago, IL | Cincinnati, OH | New York, NYoriginal ↗
USD 292K–373K / årHybridSeniorSalg
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 159K–190K / årHybridStaffVidenskab og forskning

Creative Director

for 18 dage siden
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 145K–170K / årHybridStaffKreativ, medier og tekst
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–130K / årHybridMellemniveauData og machine learningPythonSQL
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 76K–85K / årHybridMellemniveauSalg
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 27,31 / timeHybridJuniorData og machine learningPythonSQL

Client Partner, Emerging

for 22 dage siden
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–148K / årHybridMellemniveau
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 19,84 / timeHybridJuniorDrift og administration
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–125K / årHybridSeniorDirektion og ledelse

FP&A Intern

for 25 dage siden
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 28,85 / timeHybridJuniorØkonomi og jura
Ibotta·E-handel og detailhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 85K–100K / årHybridMellemniveau

Datas aktualitet

102 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:08 UTC, indhold 686144 bytes.