RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbage

Bottomline

17 ledige stillingerIndienUSAStorbritannien

AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 29 % af 17 stillinger

Økonomi og jura19%
DevOps / SRE / platform / cloud14%
Projekt- og programledelse14%
Direktion og ledelse14%
Data og machine learning10%
Marketing og kommunikation10%
Produkt og design5%
Andet5%
21job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
17forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-09-30)
37ledige på jobsiden, uanset alder
26medianalder, dage
29%IT (6)
19%i Europa (4)
0%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 37 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 758 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

112
121
010
020
030
040
051
060
072
084
0911
1014

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet19 · 90%
Hybrid2 · 10%

Erfaringsniveau

Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Mellemniveau1 · 5%

Rolle

Økonomi og jura4 · 19%
Direktion og ledelse3 · 14%
Projekt- og programledelse3 · 14%
DevOps / SRE / platform / cloud3 · 14%
Data og machine learning2 · 10%
Marketing og kommunikation2 · 10%
Produkt og design1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%

Lande

Indien11
USA6
Storbritannien4

Byer

Reading4

Job de seneste 30 dage

Product Manager

for 22 t siden
Bottomline·AI og data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProdukt og design

Financial Accountant

for 22 t siden
Bottomline·AI og data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorØkonomi og jura

AI Architect

for 2 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
Senior
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
SeniorData og machine learningPythonSQL
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
SeniorData og machine learningPythonSQL

Renewals Executive

for 5 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
HybridSeniorDirektion og ledelse

Renewals Executive

for 5 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
HybridSeniorDirektion og ledelse
Bottomline·AI og data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse

Program Manager

for 11 dage siden
Bottomline·AI og data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorProjekt- og programledelse
Bottomline·AI og data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorDevOps / SRE / platform / cloudBashC#Python
Bottomline·AI og data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorSoftwareudvikling (generelt)PythonSQL
Bottomline·AI og data·Portsmouth, NHoriginal ↗
StaffMarketing og kommunikation

Program Manager - US

for 16 dage siden
Bottomline·AI og data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProjekt- og programledelse

Database Administrator II

for 18 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
MellemniveauDevOps / SRE / platform / cloud

Project Manager

for 23 dage siden
Bottomline·AI og data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProjekt- og programledelse
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
SeniorØkonomi og jura
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
SeniorØkonomi og jura

Director, Finance  

for 24 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
StaffØkonomi og jura

Senior DevOps Engineer

for 26 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
SeniorDevOps / SRE / platform / cloudBashPythonSQL

Cyber GRC Manager

for 26 dage siden
Bottomline·AI og data·Indiaoriginal ↗
SeniorDirektion og ledelse
Bottomline·AI og data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorMarketing og kommunikation

Datas aktualitet

261 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:40 UTC, indhold 1242830 bytes.