Bottomline
17 ledige stillingerIndienUSAStorbritannien
AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 29 % af 17 stillinger
Økonomi og jura19%
DevOps / SRE / platform / cloud14%
Projekt- og programledelse14%
Direktion og ledelse14%
Data og machine learning10%
Marketing og kommunikation10%
Produkt og design5%
Andet5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 17 stillinger i søgningen
21job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
17forskellige stillinger (1.2 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-09-30)
37ledige på jobsiden, uanset alder
26medianalder, dage
29%IT (6)
19%i Europa (4)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 37 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 758 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet19 · 90%
Hybrid2 · 10%
Erfaringsniveau
Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Mellemniveau1 · 5%
Rolle
Økonomi og jura4 · 19%
Direktion og ledelse3 · 14%
Projekt- og programledelse3 · 14%
DevOps / SRE / platform / cloud3 · 14%
Data og machine learning2 · 10%
Marketing og kommunikation2 · 10%
Produkt og design1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Lande
Indien11
USA6
Storbritannien4
Byer
Reading4
Job de seneste 30 dage
Product Manager
for 22 t sidenSeniorProdukt og design
Financial Accountant
for 22 t sidenSeniorØkonomi og jura
AI Architect
for 2 dage sidenSenior
Forward-Deployed AI Engineer
for 2 dage sidenSeniorData og machine learningPythonSQL
Forward-Deployed AI Engineer
for 2 dage sidenSeniorData og machine learningPythonSQL
Renewals Executive
for 5 dage sidenHybridSeniorDirektion og ledelse
Renewals Executive
for 5 dage sidenHybridSeniorDirektion og ledelse
Technical Solution Consultant
for 11 dage sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Program Manager
for 11 dage sidenSeniorProjekt- og programledelse
Senior II DevOps Engineer
for 11 dage sidenSeniorDevOps / SRE / platform / cloudBashC#Python
Technical Support Engineer
for 14 dage sidenSeniorSoftwareudvikling (generelt)PythonSQL
Manager, Global Demand Gen Operations
for 15 dage sidenStaffMarketing og kommunikation
Program Manager - US
for 16 dage sidenSeniorProjekt- og programledelse
Database Administrator II
for 18 dage sidenMellemniveauDevOps / SRE / platform / cloud
Project Manager
for 23 dage sidenSeniorProjekt- og programledelse
Corp FP&A - Financial Analyst
for 24 dage sidenSeniorØkonomi og jura
Corp FP&A - Financial Analyst
for 24 dage sidenSeniorØkonomi og jura
Director, Finance
for 24 dage sidenStaffØkonomi og jura
Senior DevOps Engineer
for 26 dage sidenSeniorDevOps / SRE / platform / cloudBashPythonSQL
Cyber GRC Manager
for 26 dage sidenSeniorDirektion og ledelse
Revenue Marketing Strategist
for 29 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
Datas aktualitet
261 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:40 UTC, indhold 1242830 bytes.