Preply
20 ledige stillingerSpanienStorbritannienUkraine
AI og dataSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 30 % af 20 stillinger
Produkt og design23%
Data og machine learning19%
Marketing og kommunikation16%
Softwareudvikling (generelt)16%
Drift og administration10%
Strategi, rådgivning og analyse6%
HR og rekruttering3%
Andet6%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 20 stillinger i søgningen
31job, seneste 30 dage
7nye, seneste 7 dage
20forskellige stillinger (1.6 opslag hver)
5udgivet på den travleste dag (2026-10-13)
120ledige på jobsiden, uanset alder
49medianalder, dage
35%IT (11)
97%i Europa (30)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 120 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 700 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid31 · 100%
Erfaringsniveau
Senior18 · 58%
Staff11 · 35%
Rolle
Produkt og design7 · 23%
Data og machine learning6 · 19%
Marketing og kommunikation5 · 16%
Softwareudvikling (generelt)5 · 16%
Drift og administration3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 6%
HR og rekruttering1 · 3%
Lande
Spanien19
Storbritannien15
Ukraine2
USA1
Byer
Barcelona19
London15
Kyiv2
New York City1
Job de seneste 30 dage
Senior Product Manager - Fintech
for 13 t sidenHybridSeniorProdukt og design
Senior Product Manager - Fintech
for 13 t sidenHybridSeniorProdukt og design
Senior Strategy & Operations Manager
for 20 t sidenHybridSeniorDrift og administration
Senior Computational Linguist
for 3 dage sidenHybridSenior
Senior Computational Linguist
for 3 dage sidenHybridSenior
Digital PR Growth Manager (European Markets)
for 4 dage sidenHybridMarketing og kommunikation
Engagement Operations Specialist
for 4 dage sidenHybridSeniorDrift og administration
Video Editor (Growth/Paid Media)
for 7 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
SEM Manager
for 8 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Staff Data Scientist - Paid Marketing Optimization
for 9 dage sidenHybridStaffData og machine learningPythonSQL
Staff Data Scientist - Paid Marketing Optimization
for 9 dage sidenHybridStaffData og machine learningPythonSQL
Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
for 10 dage sidenHybridSeniorData og machine learningPython
Senior ML Platform Engineer (GenAI Platform)
for 10 dage sidenHybridSeniorData og machine learningPython
Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
for 10 dage sidenHybridSeniorData og machine learningPython
Senior ML Platform Engineer (GenAI Platform)
for 10 dage sidenHybridSeniorData og machine learningPython
Senior Strategy & Operations Manager
for 10 dage sidenHybridSeniorDrift og administration
Senior Engineering Manager (Data Platform)
for 14 dage sidenHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)
Senior Engineering Manager (Data Platform)
for 14 dage sidenHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)
Engineering Manager for Martech team
for 15 dage sidenHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)Python
Senior Product Manager - Growth
for 15 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Senior Product Manager - Growth
for 15 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Staff Product Designer [relocation to Barcelona/London]
for 18 dage sidenHybridStaffProdukt og design
Staff Product Designer
for 18 dage sidenHybridStaffProdukt og design
Staff Product Designer
for 18 dage sidenHybridStaffProdukt og design
Talent Acquisition Manager - Tech
for 22 dage sidenHybridHR og rekruttering
Senior Manager, Strategic Finance - B2C Marketing
for 23 dage sidenHybridStaffMarketing og kommunikation
Senior GRC Analyst
for 24 dage sidenHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior GRC Analyst
for 24 dage sidenHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Risk & Reputation Communications Manager
for 25 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
for 25 dage sidenHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)
Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
for 25 dage sidenHybridStaffSoftwareudvikling (generelt)
Datas aktualitet
251 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:35 UTC, indhold 2303594 bytes.