Critical Loop
9 ledige stillingerUSA
Energi og klimaIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 11 % af 9 stillinger
Drift og administration33%
Håndværk, byggeri og produktion22%
QA og test11%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik11%
Projekt- og programledelse11%
Vagt og sikkerhed11%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
5nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
16ledige på jobsiden, uanset alder
17medianalder, dage
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med løn
Størrelsessignal: 16 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 72 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet8 · 89%
Hybrid1 · 11%
Erfaringsniveau
Staff2 · 22%
Mellemniveau1 · 11%
Senior1 · 11%
Rolle
Drift og administration3 · 33%
Håndværk, byggeri og produktion2 · 22%
QA og test1 · 11%
Projekt- og programledelse1 · 11%
Vagt og sikkerhed1 · 11%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik1 · 11%
Lande
USA9
Byer
Torrance7
Long Beach3
Job de seneste 30 dage
Test Engineer
for 1 dag sidenUSD 125K–170K / årPå stedetQA og testPython
Project Manager
for 2 dage sidenUSD 118K–180K / årHybridProjekt- og programledelse
Master Scheduler
for 4 dage sidenUSD 50K–75K / årPå stedetDrift og administration
Operations & Logistics Coordinator
for 4 dage sidenUSD 28–35 / timePå stedetDrift og administration
Quality Inspector
for 4 dage sidenUSD 38–45 / timePå stedetMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Environmental Health & Safety Officer
for 9 dage sidenUSD 115K–135K / årPå stedetSeniorVagt og sikkerhed
Head of Production
for 10 dage sidenUSD 200K–260K / årPå stedetStaffHåndværk, byggeri og produktion
Head of Operations
for 10 dage sidenUSD 200K–300K / årPå stedetStaffDrift og administration
Mechanical Engineer
for 17 dage sidenUSD 120K–155K / årPå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Datas aktualitet
85 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:10 UTC, indhold 205070 bytes.