RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← tilbage

Critical Loop

9 ledige stillingerUSA

Energi og klimaIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 11 % af 9 stillinger

Drift og administration33%
Håndværk, byggeri og produktion22%
QA og test11%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik11%
Projekt- og programledelse11%
Vagt og sikkerhed11%
9job, seneste 30 dage
5nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
16ledige på jobsiden, uanset alder
17medianalder, dage
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med løn

Størrelsessignal: 16 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 72 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
095
109

Arbejdssted

På stedet8 · 89%
Hybrid1 · 11%

Erfaringsniveau

Staff2 · 22%
Mellemniveau1 · 11%
Senior1 · 11%

Rolle

Drift og administration3 · 33%
Håndværk, byggeri og produktion2 · 22%
QA og test1 · 11%
Projekt- og programledelse1 · 11%
Vagt og sikkerhed1 · 11%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik1 · 11%

Lande

USA9

Byer

Torrance7
Long Beach3

Job de seneste 30 dage

Test Engineer

for 1 dag siden
Critical Loop·Energi og klima·Long Beach (On-site)original ↗
USD 125K–170K / årPå stedetQA og testPython

Project Manager

for 2 dage siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (Hybrid)original ↗
USD 118K–180K / årHybridProjekt- og programledelse

Master Scheduler

for 4 dage siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 50K–75K / årPå stedetDrift og administration
Critical Loop·Energi og klima·Long Beach (On-site)original ↗
USD 28–35 / timePå stedetDrift og administration

Quality Inspector

for 4 dage siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 38–45 / timePå stedetMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 115K–135K / årPå stedetSeniorVagt og sikkerhed

Head of Production

for 10 dage siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 200K–260K / årPå stedetStaffHåndværk, byggeri og produktion

Head of Operations

for 10 dage siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 200K–300K / årPå stedetStaffDrift og administration

Mechanical Engineer

for 17 dage siden
Critical Loop·Energi og klima·Long Beach (On-site) | Torrance (On-Site)original ↗
USD 120K–155K / årPå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Datas aktualitet

85 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:10 UTC, indhold 205070 bytes.