Taxfix
10 ledige stillingerTysklandSpanien
Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 10 % af 10 stillinger
Marketing og kommunikation30%
Customer success og support20%
Direktion og ledelse20%
Produkt og design10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Andet10%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 10 stillinger i søgningen
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
16ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
10%IT (1)
100%i Europa (10)
0%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 16 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 93 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Hybrid9 · 90%
Arbejdssted ikke angivet1 · 10%
Erfaringsniveau
Senior5 · 50%
Staff2 · 20%
Rolle
Marketing og kommunikation3 · 30%
Customer success og support2 · 20%
Direktion og ledelse2 · 20%
Produkt og design1 · 10%
Softwareudvikling (generelt)1 · 10%
Lande
Tyskland8
Spanien2
Byer
Berlin8
Madrid2
Job de seneste 30 dage
Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
for 2 dage sidenHybridSeniorProdukt og design
Staff Software Engineer
for 3 dage sidenStaffSoftwareudvikling (generelt)JavaScript
Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
for 9 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
for 11 dage sidenHybridSeniorMarketing og kommunikation
Customer Success Manager (d/w/m)
for 17 dage sidenHybridCustomer success og supportTysk påkrævetDE
Associate Team Lead, Customer Success
for 21 dage sidenHybridSeniorCustomer success og supportSpansk påkrævet
Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
for 22 dage sidenHybridDirektion og ledelseTysk påkrævet
Senior Product Management Builder (d/f/m)
for 23 dage sidenHybridSeniorDirektion og ledelse
Director of Brand (d/f/m)
for 24 dage sidenHybridStaffMarketing og kommunikationTysk påkrævet
Entrepreneur in Residence (d/f/m)
for 28 dage sidenHybridTysk påkrævet
Datas aktualitet
98 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:11 UTC, indhold 260393 bytes.