RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind

← tilbage

Taxfix

10 ledige stillingerTysklandSpanien

Ejendomme, byggeri og proptechIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 10 % af 10 stillinger

Marketing og kommunikation30%
Customer success og support20%
Direktion og ledelse20%
Produkt og design10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Andet10%
10job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
1udgivet på den travleste dag (2026-10-22)
16ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
10%IT (1)
100%i Europa (10)
0%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 16 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 93 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
096
107

Arbejdssted

Hybrid9 · 90%
Arbejdssted ikke angivet1 · 10%

Erfaringsniveau

Senior5 · 50%
Staff2 · 20%

Rolle

Marketing og kommunikation3 · 30%
Customer success og support2 · 20%
Direktion og ledelse2 · 20%
Produkt og design1 · 10%
Softwareudvikling (generelt)1 · 10%

Lande

Tyskland8
Spanien2

Byer

Berlin8
Madrid2

Job de seneste 30 dage

Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorProdukt og design

Staff Software Engineer

for 3 dage siden
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Madridoriginal ↗
StaffSoftwareudvikling (generelt)JavaScript
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorMarketing og kommunikation
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorMarketing og kommunikation
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridCustomer success og supportTysk påkrævetDE
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Madridoriginal ↗
HybridSeniorCustomer success og supportSpansk påkrævet
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridDirektion og ledelseTysk påkrævet
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorDirektion og ledelse

Director of Brand (d/f/m)

for 24 dage siden
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridStaffMarketing og kommunikationTysk påkrævet
Taxfix·Ejendomme, byggeri og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridTysk påkrævet

Datas aktualitet

98 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:11 UTC, indhold 260393 bytes.