RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
This page is available in English.Switch×

← tilbage

TERRA

6 ledige stillinger100 % remote

Gaming og spilIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 17 % af 6 stillinger

Kreativ, medier og tekst33%
QA og test17%
Økonomi og jura17%
Andet33%
6job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
10ledige på jobsiden, uanset alder
28medianalder, dage
17%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 10 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 65 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
105

Arbejdssted

Remote6 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau1 · 17%

Rolle

Kreativ, medier og tekst2 · 33%
QA og test1 · 17%
Økonomi og jura1 · 17%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

TERRA·Gaming og spil·Remoteoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst

Subtitlers

for 17 dage siden
TERRA·Gaming og spil·Worldwideoriginal ↗
RemoteSpansk påkrævet
TERRA·Gaming og spil·Worldwideoriginal ↗
RemoteKreativ, medier og tekst
TERRA·Gaming og spil·Worldwideoriginal ↗
RemoteQA og test
TERRA·Gaming og spil·Remoteoriginal ↗
RemoteØkonomi og jura

LQA testers

for 28 dage siden
TERRA·Gaming og spil·Worldwideoriginal ↗
RemoteMellemniveau

Datas aktualitet

94 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:08 UTC, indhold 67319 bytes.