TERRA
6 ledige stillinger100 % remote
Gaming og spilIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 17 % af 6 stillinger
Kreativ, medier og tekst33%
QA og test17%
Økonomi og jura17%
Andet33%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 6 stillinger i søgningen
6job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
6forskellige stillinger (1 opslag hver)
3udgivet på den travleste dag (2026-10-06)
10ledige på jobsiden, uanset alder
28medianalder, dage
17%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 10 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 65 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote6 · 100%
Erfaringsniveau
Mellemniveau1 · 17%
Rolle
Kreativ, medier og tekst2 · 33%
QA og test1 · 17%
Økonomi og jura1 · 17%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
for 16 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Subtitlers
for 17 dage sidenRemoteSpansk påkrævet
Translators, Editors & MTPE Specialists
for 17 dage sidenRemoteKreativ, medier og tekst
Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
for 17 dage sidenRemoteQA og test
US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
for 21 dage sidenRemoteØkonomi og jura
LQA testers
for 28 dage sidenRemoteMellemniveau
Datas aktualitet
94 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:08 UTC, indhold 67319 bytes.