RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 1 min siden
Dansk
Log ind
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← tilbage

Viktor

10 ledige stillinger30 % remotePolenIrlandUSA

Ukendt brancheIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 20 % af 10 stillinger

HR og rekruttering20%
Drift og administration20%
Softwareudvikling (generelt)20%
Salg10%
Marketing og kommunikation10%
Andet20%
10job, seneste 30 dage
0nye, seneste 7 dage
10forskellige stillinger (1 opslag hver)
6udgivet på den travleste dag (2026-10-13)
31ledige på jobsiden, uanset alder
73medianalder, dage
20%IT (2)
90%i Europa (9)
30%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 31 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 193 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
043
051
066
075
084
092
1010

Arbejdssted

På stedet7 · 70%
Remote3 · 30%

Erfaringsniveau

Senior2 · 20%

Rolle

Softwareudvikling (generelt)2 · 20%
Drift og administration2 · 20%
HR og rekruttering2 · 20%
Marketing og kommunikation1 · 10%
Salg1 · 10%

Lande

Polen8
Irland5
USA2

Byer

Warsaw8
Dublin5
New York City2

Job de seneste 30 dage

Solutions Engineer

for 9 dage siden
Viktor·Dublin | Warsaw | New York Cityoriginal ↗
På stedetSoftwareudvikling (generelt)

Brand & Web Designer

for 9 dage siden
Viktor·Warsaw or Dublin onsite | remote in Europeoriginal ↗
RemoteMarketing og kommunikation
Viktor·Dublin | Warsaworiginal ↗
På stedetSeniorSoftwareudvikling (generelt)

Martech Lead (AI Builder)

for 10 dage siden
Viktor·Warsaw or Dublin onsite | remote in Europeoriginal ↗
RemoteSenior
På stedet

Operations (People)

for 10 dage siden
På stedetDrift og administration

People Experience

for 10 dage siden
På stedetHR og rekruttering
Viktor·Dublin | remote in Europeoriginal ↗
RemoteDrift og administration

Recruiter (Tech)

for 14 dage siden
På stedetHR og rekruttering
Viktor·New York Cityoriginal ↗
På stedetSalg

Datas aktualitet

96 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:08 UTC, indhold 400432 bytes.