RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 2 min siden
Dansk
Log ind
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tilbage

ASTRO PAK

9 ledige stillinger10 % remoteUSACanada

Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik50%
Vagt og sikkerhed20%
Drift og administration10%
Salg5%
HR og rekruttering5%
Økonomi og jura5%
Direktion og ledelse5%
20job, seneste 30 dage
14nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (2.2 opslag hver)
8udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
24ledige på jobsiden, uanset alder
2medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
10%remote
50%med løn

Størrelsessignal: 24 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 74 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
092
1018

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet15 · 75%
På stedet3 · 15%
Remote2 · 10%

Erfaringsniveau

Junior5 · 25%
Senior2 · 10%

Rolle

Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik10 · 50%
Vagt og sikkerhed4 · 20%
Drift og administration2 · 10%
Direktion og ledelse1 · 5%
Salg1 · 5%
HR og rekruttering1 · 5%
Økonomi og jura1 · 5%

Lande

USA16
Canada1

Byer

Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1

Job de seneste 30 dage

ASTRO PAK·Produktion og hardware·Remoteoriginal ↗
RemoteJuniorVagt og sikkerhed
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Raleigh, North Carolinaoriginal ↗
JuniorVagt og sikkerhed
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Indianapolis, Indianaoriginal ↗
JuniorVagt og sikkerhed
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Dallas, Texasoriginal ↗
JuniorVagt og sikkerhed

Shop Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Indianapolis, INoriginal ↗
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Fairfield, Californiaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Titusville, Floridaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·South Plainfield, New Jerseyoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Raleigh, North Carolinaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Kansas City, Kansasoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Indianapolis, Indianaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Field Technician

for 2 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Ontario, Californiaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Shop Supervisor

for 4 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Raleigh, North Carolinaoriginal ↗
SeniorDirektion og ledelse
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Indianapolis, Indianaoriginal ↗
På stedetDrift og administration

Operations Coordinator

for 10 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Kansas City, KSoriginal ↗
På stedetDrift og administration

Field Technician

for 21 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Hamilton, Ontario, Canadaoriginal ↗
USD 20–22 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik

Technical Sales Manager

for 21 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Upper Great Lakes Region original ↗
Salg

Senior Recruiter

for 24 dage siden
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorHR og rekruttering
ASTRO PAK·Produktion og hardware·Costa Mesa, CAoriginal ↗
USD 26–28 / timePå stedetJuniorØkonomi og jura

Datas aktualitet

51 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:43 UTC, indhold 426114 bytes.