ASTRO PAK
9 ledige stillinger10 % remoteUSACanada
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 9 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik50%
Vagt og sikkerhed20%
Drift og administration10%
Salg5%
HR og rekruttering5%
Økonomi og jura5%
Direktion og ledelse5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 9 stillinger i søgningen
20job, seneste 30 dage
14nye, seneste 7 dage
9forskellige stillinger (2.2 opslag hver)
8udgivet på den travleste dag (2026-10-21)
24ledige på jobsiden, uanset alder
2medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
10%remote
50%med løn
Størrelsessignal: 24 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 74 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet15 · 75%
På stedet3 · 15%
Remote2 · 10%
Erfaringsniveau
Junior5 · 25%
Senior2 · 10%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik10 · 50%
Vagt og sikkerhed4 · 20%
Drift og administration2 · 10%
Direktion og ledelse1 · 5%
Salg1 · 5%
HR og rekruttering1 · 5%
Økonomi og jura1 · 5%
Lande
USA16
Canada1
Byer
Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1
Job de seneste 30 dage
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 11 t sidenRemoteJuniorVagt og sikkerhed
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 11 t sidenJuniorVagt og sikkerhed
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 11 t sidenJuniorVagt og sikkerhed
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 11 t sidenJuniorVagt og sikkerhed
Shop Technician
for 2 dage sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Field Technician
for 2 dage sidenUSD 20–24 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Shop Supervisor
for 4 dage sidenSeniorDirektion og ledelse
Operations Coordinator - Data Center
for 7 dage sidenPå stedetDrift og administration
Operations Coordinator
for 10 dage sidenPå stedetDrift og administration
Field Technician
for 21 dage sidenUSD 20–22 / timeIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Technical Sales Manager
for 21 dage sidenSalg
Senior Recruiter
for 24 dage sidenRemoteSeniorHR og rekruttering
Billing & Collections Associate
for 24 dage sidenUSD 26–28 / timePå stedetJuniorØkonomi og jura
Datas aktualitet
51 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:43 UTC, indhold 426114 bytes.