FIRY
8 ledige stillingerUSAIndien
Gaming og spilSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 12 % af 8 stillinger
Økonomi og jura33%
Marketing og kommunikation22%
IT-support og drift11%
Direktion og ledelse11%
Andet22%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 8 stillinger i søgningen
9job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-15)
22ledige på jobsiden, uanset alder
52medianalder, dage
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
11%med løn
Størrelsessignal: 22 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 127 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
På stedet8 · 89%
Hybrid1 · 11%
Erfaringsniveau
Junior3 · 33%
Staff2 · 22%
Senior2 · 22%
Rolle
Økonomi og jura3 · 33%
Marketing og kommunikation2 · 22%
IT-support og drift1 · 11%
Direktion og ledelse1 · 11%
Lande
USA7
Indien2
Byer
Las Vegas6
Bengaluru2
New York City1
Job de seneste 30 dage
Trust and Integrity Agent
for 2 dage sidenPå stedetJunior
Head of IT Infrastructure and Security
for 4 dage sidenPå stedetStaffIT-support og drift
Contracts Paralegal
for 7 dage sidenUSD 114K–139K / årHybridSeniorØkonomi og jura
Accounting Manager, Stock-Based Compensation & Administration
for 8 dage sidenPå stedetØkonomi og jura
Contracts Paralegal
for 8 dage sidenPå stedetSeniorØkonomi og jura
Senior Manager Analytics
for 10 dage sidenPå stedetStaffDirektion og ledelse
Public Relations Associate
for 10 dage sidenPå stedetJuniorMarketing og kommunikation
Associate Lifecycle CRM
for 16 dage sidenPå stedetJunior
Co-op, Communications
for 25 dage sidenPå stedetMarketing og kommunikation
Datas aktualitet
76 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 13:18 UTC, indhold 335627 bytes.