RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 3 min siden
Dansk
Log ind
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbage

FIRY

8 ledige stillingerUSAIndien

Gaming og spilSoftwareproduktvirksomhedIT-andel 12 % af 8 stillinger

Økonomi og jura33%
Marketing og kommunikation22%
IT-support og drift11%
Direktion og ledelse11%
Andet22%
9job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
8forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-10-15)
22ledige på jobsiden, uanset alder
52medianalder, dage
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
11%med løn

Størrelsessignal: 22 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 127 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
010
020
030
040
050
064
071
085
094
108

Arbejdssted

På stedet8 · 89%
Hybrid1 · 11%

Erfaringsniveau

Junior3 · 33%
Staff2 · 22%
Senior2 · 22%

Rolle

Økonomi og jura3 · 33%
Marketing og kommunikation2 · 22%
IT-support og drift1 · 11%
Direktion og ledelse1 · 11%

Lande

USA7
Indien2

Byer

Las Vegas6
Bengaluru2
New York City1

Job de seneste 30 dage

FIRY·Gaming og spil·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
På stedetJunior
FIRY·Gaming og spil·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
På stedetStaffIT-support og drift

Contracts Paralegal

for 7 dage siden
FIRY·Gaming og spil·New York, New York, United Statesoriginal ↗
USD 114K–139K / årHybridSeniorØkonomi og jura
FIRY·Gaming og spil·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
På stedetØkonomi og jura

Contracts Paralegal

for 8 dage siden
FIRY·Gaming og spil·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
På stedetSeniorØkonomi og jura

Senior Manager Analytics

for 10 dage siden
FIRY·Gaming og spil·Bengaluru, Karnataka, Indiaoriginal ↗
På stedetStaffDirektion og ledelse
FIRY·Gaming og spil·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
På stedetJuniorMarketing og kommunikation

Associate Lifecycle CRM

for 16 dage siden
FIRY·Gaming og spil·Bengaluru, Karnataka, Indiaoriginal ↗
På stedetJunior

Co-op, Communications

for 25 dage siden
FIRY·Gaming og spil·Las Vegas, Nevada, United Statesoriginal ↗
På stedetMarketing og kommunikation

Datas aktualitet

76 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 13:18 UTC, indhold 335627 bytes.