Mullins Mechanical
30 ledige stillinger38 % remoteUSA
Produktion og hardwareIkke-tech-virksomhedIT-andel 0 % af 30 stillinger
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik36%
Vagt og sikkerhed24%
Håndværk, byggeri og produktion18%
Projekt- og programledelse7%
Direktion og ledelse7%
Økonomi og jura4%
Drift og administration2%
Kreativ, medier og tekst2%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 30 stillinger i søgningen
45job, seneste 30 dage
19nye, seneste 7 dage
30forskellige stillinger (1.5 opslag hver)
9udgivet på den travleste dag (2026-10-20)
65ledige på jobsiden, uanset alder
23medianalder, dage
0%IT (0)
0%i Europa (0)
38%remote
40%med løn
Størrelsessignal: 65 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 142 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet18 · 40%
Remote17 · 38%
Hybrid6 · 13%
På stedet4 · 9%
Erfaringsniveau
Senior14 · 31%
Mellemniveau13 · 29%
Junior3 · 7%
Rolle
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik16 · 36%
Vagt og sikkerhed11 · 24%
Håndværk, byggeri og produktion8 · 18%
Direktion og ledelse3 · 7%
Projekt- og programledelse3 · 7%
Økonomi og jura2 · 4%
Drift og administration1 · 2%
Kreativ, medier og tekst1 · 2%
Lande
USA34
Byer
Atlanta16
Dallas12
Carrollton9
Amarillo7
Covington7
Houston6
Douglasville5
Fort Worth5
Job de seneste 30 dage
Fire Protection Project Manager
for 1 dag siden0 / timeRemoteSeniorVagt og sikkerhed
Fire Protection Superintendent (Traveling)
for 1 dag sidenVagt og sikkerhed
Fire Protection Superintendent (Traveling)
for 1 dag sidenVagt og sikkerhed
Project Executive - Mechanical Pipe HVAC - (Remote/Hybrid)
for 1 dag siden0 / timeHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Project Executive - Mechanical Pipe HVAC - (Remote/Hybrid)
for 1 dag siden0 / timeHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
General Superintendent - Mechanical, Pipe, HVAC, Plumbing
for 1 dag sidenRemoteIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Fire Sprinkler/Specialty Hazards Superintendent (Traveling)
for 2 dage sidenRemoteHåndværk, byggeri og produktion
0 / timeØkonomi og jura
Quality Inspector - CWI (St. Louis)
for 3 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Senior Superintendent - Mechanical Construction (Traveling)
for 3 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
General Superintendent - Mechanical, Pipe, Plumbing (Traveling)
for 3 dage sidenIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Senior Superintendent - Mechanical Construction (Traveling)
for 3 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Plumbing Superintendent (Traveling)
for 3 dage sidenHåndværk, byggeri og produktion
Project Executive - Mechanical Pipe HVAC - (Remote/Hybrid)
for 3 dage siden0 / timeHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
RemoteIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
0 / timeHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Project Executive - Mechanical Pipe HVAC - (Remote/Hybrid)
for 3 dage siden0 / timeHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
HVAC Superintendent- (Onsite - Ladson, SC )
for 4 dage sidenPå stedetHåndværk, byggeri og produktion
Trimble Operator- GA
for 4 dage sidenRemoteMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Mechanical Project Manager - Traveling
for 7 dage sidenUSD 0 / timeRemoteIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Superintendent Fire Protection- (Traveling)
for 8 dage sidenVagt og sikkerhed
Fire Protection Superintendent (Traveling)
for 8 dage sidenRemoteVagt og sikkerhed
Site Safety Coordinator- Georgia
for 14 dage sidenJuniorVagt og sikkerhed
Project Accountant (Construction) - Dallas, Texas
for 15 dage siden0 / timeMellemniveauØkonomi og jura
Corporate Assistant Quality Manager (CWI) - Remote
for 17 dage siden0 / timeRemoteMellemniveauDrift og administration
Trimble Operator- MS
for 17 dage sidenRemoteMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Robotic Surveyor Field Engineer Manager
for 18 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Robotic Surveyor Field Engineer Manager
for 18 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Robotic Surveyor Field Engineer Manager
for 18 dage sidenMellemniveauIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Robotic Survey Manager (Traveling)
for 18 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Robotic Survey Manager (Pampa, TX)
for 18 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Robotic Survey Manager (Pampa, TX)
for 18 dage sidenMellemniveauDirektion og ledelse
Safety Coordinator-Texas
for 23 dage sidenRemoteJuniorVagt og sikkerhed
Project Executive - Mechanical Pipe HVAC - (Travel/Remote/Hybrid)
for 24 dage siden0 / timeHybridSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Fire Protection Superintendent (Traveling)
for 24 dage sidenRemoteVagt og sikkerhed
Fire Protection Sprinkler Fitter ( Traveling)
for 24 dage siden0 / timeRemoteVagt og sikkerhed
Construction Survey Manager- Trimble Connect
for 24 dage sidenMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Construction Survey Manager- Trimble Connect
for 24 dage sidenRemoteMellemniveauHåndværk, byggeri og produktion
Fire Sprinkler Project Manager
for 24 dage siden0 / timeRemoteSeniorProjekt- og programledelse
Fire Sprinkler Senior Designer (Remote)
for 24 dage siden0 / timeRemoteSeniorKreativ, medier og tekst
Fire Protection Project Manager
for 24 dage siden0 / timeRemoteSeniorVagt og sikkerhed
USD 0 / timePå stedetIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
Safety Coordinator (Traveling)
for 25 dage sidenRemoteJuniorVagt og sikkerhed
Senior Project Services Project Manager (On-site / Pampa, TX)
for 29 dage sidenUSD 160K–190K / årPå stedetSeniorProjekt- og programledelse
Senior Project Services Project Manager (On-site / Pampa,TX)
for 29 dage sidenUSD 160K–190K / årPå stedetSeniorProjekt- og programledelse
Datas aktualitet
511 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:37 UTC, indhold 810111 bytes.