refurbed
7 ledige stillinger100 % remote
MarkedspladserIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 7 stillinger
Direktion og ledelse43%
Data og machine learning14%
Marketing og kommunikation14%
Produkt og design14%
Andet14%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 7 stillinger i søgningen
7job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-09-29)
12ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
14%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med løn
Størrelsessignal: 12 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 351 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Remote7 · 100%
Erfaringsniveau
Mellemniveau3 · 43%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%
Rolle
Direktion og ledelse3 · 43%
Produkt og design1 · 14%
Marketing og kommunikation1 · 14%
Data og machine learning1 · 14%
Lande
ingen data
Byer
ingen data
Job de seneste 30 dage
SEA Manager (f,m,x) - remote
for 21 t sidenRemoteDirektion og ledelse
Head of Product - Trust & Compliance (f/m/x) - remote
for 1 dag sidenRemoteStaffProdukt og design
Catalogue Expert (f/m/x) - remote (12 month fixed)
for 15 dage sidenRemote
PR & Brand Manager (f/m/x) - remote
for 21 dage sidenRemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
Senior AI Engineer (f/m/x)
for 23 dage sidenRemoteSeniorData og machine learningGolangPython
Category Manager - Home & Garden, Sports, and Kids (f/m/x) - remote
for 24 dage sidenRemoteMellemniveauDirektion og ledelse
Category Manager (f/m/x) - remote
for 24 dage sidenRemoteMellemniveauDirektion og ledelse
Datas aktualitet
93 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:17 UTC, indhold 116433 bytes.