RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret for 8 min siden
Dansk
Log ind

← tilbage

refurbed

7 ledige stillinger100 % remote

MarkedspladserIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 14 % af 7 stillinger

Direktion og ledelse43%
Data og machine learning14%
Marketing og kommunikation14%
Produkt og design14%
Andet14%
7job, seneste 30 dage
2nye, seneste 7 dage
7forskellige stillinger (1 opslag hver)
2udgivet på den travleste dag (2026-09-29)
12ledige på jobsiden, uanset alder
24medianalder, dage
14%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med løn

Størrelsessignal: 12 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 351 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

111
120
010
020
030
040
050
061
070
082
094
104

Arbejdssted

Remote7 · 100%

Erfaringsniveau

Mellemniveau3 · 43%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%

Rolle

Direktion og ledelse3 · 43%
Produkt og design1 · 14%
Marketing og kommunikation1 · 14%
Data og machine learning1 · 14%

Lande

ingen data

Byer

ingen data

Job de seneste 30 dage

refurbed·Markedspladser·Remoteoriginal ↗
RemoteDirektion og ledelse
refurbed·Markedspladser·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffProdukt og design
refurbed·Markedspladser·Remoteoriginal ↗
RemoteMellemniveauMarketing og kommunikation
refurbed·Markedspladser·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorData og machine learningGolangPython
refurbed·Markedspladser·Remoteoriginal ↗
RemoteMellemniveauDirektion og ledelse
refurbed·Markedspladser·Remoteoriginal ↗
RemoteMellemniveauDirektion og ledelse

Datas aktualitet

93 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:17 UTC, indhold 116433 bytes.