RoleFalconAlle jobIT-jobUdforskVirksomhederOpdateret lige nu
Dansk
Log ind
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← tilbage

THG Ingenuity

21 ledige stillingerStorbritannienUSA

E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 19 % af 21 stillinger

Customer success og support19%
Marketing og kommunikation14%
Restaurant, hotel og rengøring14%
IT-support og drift10%
Økonomi og jura10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Salg5%
Drift og administration5%
21job, seneste 30 dage
9nye, seneste 7 dage
21forskellige stillinger (1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
48ledige på jobsiden, uanset alder
42medianalder, dage
19%IT (4)
86%i Europa (18)
0%remote
14%med løn

Størrelsessignal: 48 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 277 dage.

Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)

110
120
011
020
032
042
050
060
079
084
0917
1013

Arbejdssted

Arbejdssted ikke angivet20 · 95%
På stedet1 · 5%

Erfaringsniveau

Staff2 · 10%
Junior2 · 10%
Topledelse (C-level)1 · 5%
Mellemniveau1 · 5%
Senior1 · 5%

Rolle

Customer success og support4 · 19%
Marketing og kommunikation3 · 14%
Restaurant, hotel og rengøring3 · 14%
Softwareudvikling (generelt)2 · 10%
IT-support og drift2 · 10%
Økonomi og jura2 · 10%
Direktion og ledelse1 · 5%
Drift og administration1 · 5%

Lande

Storbritannien18
USA2

Byer

Manchester16
Northwich2
Warrington1

Job de seneste 30 dage

THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·US, New Jerseyoriginal ↗
Customer success og support
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Topledelse (C-level)Direktion og ledelse
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Northwichoriginal ↗
GBP 1.000Customer success og support
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
På stedetStaffSoftwareudvikling (generelt)
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administration

People Advisor

for 4 dage siden
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchester; UK, Warringtonoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Salg
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Marketing og kommunikation
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Northwichoriginal ↗
GBP 1.000Customer success og support

IT Support Engineer

for 7 dage siden
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·EUR, Magniceoriginal ↗
IT-support og drift
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Økonomi og jura
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Økonomi og jura

Gym Assistant

for 18 dage siden
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotel og rengøring
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffIT-support og drift
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
MellemniveauSoftwareudvikling (generelt)
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·US, New Jerseyoriginal ↗
USD 70K–100K / årCustomer success og support

Event Chef de Partie

for 25 dage siden
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotel og rengøring

Night Cleaner (Full Time)

for 28 dage siden
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotel og rengøring
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorMarketing og kommunikation
THG Ingenuity·E-handel og detailhandel·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorMarketing og kommunikation

Datas aktualitet

250 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:47 UTC, indhold 1113919 bytes.