THG Ingenuity
21 ledige stillingerStorbritannienUSA
E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 19 % af 21 stillinger
Customer success og support19%
Marketing og kommunikation14%
Restaurant, hotel og rengøring14%
IT-support og drift10%
Økonomi og jura10%
Softwareudvikling (generelt)10%
Salg5%
Drift og administration5%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 21 stillinger i søgningen
21job, seneste 30 dage
9nye, seneste 7 dage
21forskellige stillinger (1 opslag hver)
4udgivet på den travleste dag (2026-10-19)
48ledige på jobsiden, uanset alder
42medianalder, dage
19%IT (4)
86%i Europa (18)
0%remote
14%med løn
Størrelsessignal: 48 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 277 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet20 · 95%
På stedet1 · 5%
Erfaringsniveau
Staff2 · 10%
Junior2 · 10%
Topledelse (C-level)1 · 5%
Mellemniveau1 · 5%
Senior1 · 5%
Rolle
Customer success og support4 · 19%
Marketing og kommunikation3 · 14%
Restaurant, hotel og rengøring3 · 14%
Softwareudvikling (generelt)2 · 10%
IT-support og drift2 · 10%
Økonomi og jura2 · 10%
Direktion og ledelse1 · 5%
Drift og administration1 · 5%
Lande
Storbritannien18
USA2
Byer
Manchester16
Northwich2
Warrington1
Job de seneste 30 dage
US - Customer Service Agent
for 14 t sidenCustomer success og support
Managing Director - THG Studios
for 18 t sidenTopledelse (C-level)Direktion og ledelse
Customer Experience Advisor
for 2 dage sidenGBP 1.000Customer success og support
Staff Technology Engineer - On-Site Support
for 2 dage sidenPå stedetStaffSoftwareudvikling (generelt)
Project Manager - Warehouse Automation
for 2 dage sidenDrift og administration
People Advisor
for 4 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Sales Development Representative (SDR)
for 4 dage sidenSalg
Marketing Coordinator - B2B
for 4 dage sidenMarketing og kommunikation
Customer Service Advisor - Immediate Start
for 4 dage sidenGBP 1.000Customer success og support
IT Support Engineer
for 7 dage sidenIT-support og drift
Assistant Management Accountant - THG Fulfil
for 10 dage sidenØkonomi og jura
Management Accountant - THG Fulfil
for 10 dage sidenØkonomi og jura
Gym Assistant
for 18 dage sidenRestaurant, hotel og rengøring
Staff Technology Engineer (Warehouse IT Support)
for 23 dage sidenStaffIT-support og drift
Audio Visual (AV) Engineer
for 24 dage sidenMellemniveauSoftwareudvikling (generelt)
Customer Success Manager - US Fulfilment
for 25 dage sidenUSD 70K–100K / årCustomer success og support
Event Chef de Partie
for 25 dage sidenRestaurant, hotel og rengøring
Night Cleaner (Full Time)
for 28 dage sidenRestaurant, hotel og rengøring
Engineering Maintenance Lead
for 28 dage sidenSeniorIngeniørarbejde (ikke software) og teknik
SEO Executive - Graduate / Junior
for 29 dage sidenJuniorMarketing og kommunikation
Graduate Ecommerce Executive
for 29 dage sidenJuniorMarketing og kommunikation
Datas aktualitet
250 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:47 UTC, indhold 1113919 bytes.