Castrol
76 ledige stillinger10 % remoteIndienUngarnUSA
E-handel og detailhandelIkke-tech-virksomhed med IT-teamIT-andel 1 % af 76 stillinger
Salg16%
Drift og administration13%
Økonomi og jura12%
Direktion og ledelse11%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik8%
Marketing og kommunikation6%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Andet18%
Jobside ↗Google ↗LinkedIn-søgning ↗Alle 76 stillinger i søgningen
84job, seneste 30 dage
23nye, seneste 7 dage
76forskellige stillinger (1.1 opslag hver)
10udgivet på den travleste dag (2026-10-14)
107ledige på jobsiden, uanset alder
18medianalder, dage
2%IT (2)
32%i Europa (27)
10%remote
13%med løn
Størrelsessignal: 107 ledige opslag på jobsiden (et groft mål, ikke et antal medarbejdere). Ældste ledige opslag: 32 dage.
Opslag pr. måned (alle ledige opslag på jobsiden, efter udgivelsesdato)
Arbejdssted
Arbejdssted ikke angivet71 · 85%
Remote8 · 10%
Hybrid3 · 4%
På stedet2 · 2%
Erfaringsniveau
Senior43 · 51%
Mellemniveau10 · 12%
Staff6 · 7%
Junior1 · 1%
Rolle
Salg13 · 15%
Drift og administration11 · 13%
Økonomi og jura10 · 12%
Direktion og ledelse9 · 11%
Ingeniørarbejde (ikke software) og teknik7 · 8%
Marketing og kommunikation5 · 6%
Strategi, rådgivning og analyse5 · 6%
Håndværk, byggeri og produktion3 · 4%
Lande
Indien23
Ungarn16
USA16
Kina9
Storbritannien8
Malaysia7
Polen3
Mexico2
Byer
Budapest15
Shanghai7
Kuala Lumpur7
Baton Rouge6
Mumbai5
Wayne5
Warsaw3
Szeged3
Job de seneste 30 dage
Sales Support Specialist
for 16 t sidenHybridSalg
Finance Data Operations Senior Analyst
for 22 t sidenSeniorØkonomi og jura
Projekt- og programledelse
Plant Operator
for 23 t sidenHåndværk, byggeri og produktion
Packer/Loader
for 1 dag sidenDrift og administration
Thermal Management ANZ Market Development Manager
for 1 dag sidenDirektion og ledelse
Sales Force Effectiveness Specialist
for 1 dag sidenSeniorSalg
Senior Manager - NPI
for 1 dag sidenStaffDirektion og ledelse
Engineering Manager
for 1 dag sidenStaffSoftwareudvikling (generelt)
Engineering Manager
for 1 dag sidenStaffSoftwareudvikling (generelt)
Key Account Manager
for 2 dage sidenRemoteSeniorSalgSvensk påkrævet
OEM/FWS & Incentive Marketing Lead - Europe
for 2 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
ARC Analyst -Accounting & Reporting Analyst
for 2 dage sidenMellemniveauØkonomi og jura
Marketing Specialist DACH
for 3 dage sidenMarketing og kommunikationTysk påkrævet
Commercial Deal Desk & Pricing Lead
for 3 dage sidenSenior
B2B Sales Representative Kinki
for 4 dage sidenMellemniveauSalg
Technical Service Specialist
for 4 dage sidenRemoteSenior
Order Management Specialist
for 4 dage sidenSeniorDrift og administration
Order Management Specialist - Castrol ( Japanese Speaker)
for 4 dage sidenSeniorDrift og administration
Castrol Poland Senior Finance Advisor
for 4 dage sidenPLN 186K–266K / årSeniorØkonomi og juraPolsk påkrævet
Plant Manager / Directeur de site industriel
for 5 dage sidenSeniorHåndværk, byggeri og produktionFransk påkrævet
Expert Technologist - AsPac
for 5 dage sidenSenior
Castrol Finance FP&A Systems Lead
for 5 dage sidenSeniorØkonomi og jura
Castrol FP&A Finance Senior Analyst
for 7 dage sidenSeniorØkonomi og jura
Employee Experience and People Analytics Lead
for 8 dage sidenSeniorHR og rekruttering
People Relations Partner – Europe and META
for 8 dage sidenTysk påkrævet
Global Logistics Sustainability SME
for 8 dage sidenDrift og administration
Pricing Operations & TurfView Lead – CEE & Nordics
for 9 dage sidenSeniorDrift og administration
Distributor Business Manager - Cars Jakarta
for 9 dage sidenDirektion og ledelse
People Relations Partner
for 9 dage sidenSenior
Execution Analyst, Invoice Processing
for 10 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
People Relations Partner
for 10 dage sidenAccount Manager
for 10 dage sidenSeniorSalg
Activation Specialist
for 10 dage sidenSenior
Castrol Data Center Industry Sales Manager
for 10 dage sidenRemoteSalg
C4C Deployment Lead
for 10 dage sidenSenior
Senior Account Manager
for 10 dage sidenSeniorSalg
Technical Service Manager
for 11 dage sidenDirektion og ledelse
Walmart Auto Care Center National Account Manager
for 11 dage sidenUSD 139K–198K / årRemotekun USASeniorSalg
Marketing Manager - Thermal Management Castrol
for 12 dage sidenSeniorMarketing og kommunikation
Order Management Specialist
for 12 dage sidenSeniorDrift og administration
Technical Services Manager
for 12 dage sidenSeniorDirektion og ledelse
Head of Brand and Sponsorship
for 14 dage sidenStaffMarketing og kommunikation
BOM & Master Data Coordinator
for 14 dage sidenProduct Costing Analyst
for 15 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
SAP Process Development SME Lead O2C
for 15 dage sidenSenior
SAP and Process Development Analyst
for 15 dage sidenStrategi, rådgivning og analyse
Customer Quality Coordinator
for 15 dage sidenMellemniveau
Supply Chain Lead - New Product Introduction
for 15 dage sidenSeniorDrift og administration
Supply Chain Project Manager - New Product Introduction
for 16 dage sidenSeniorDrift og administration
Datas aktualitet
573 forespørgsler logget, 0 fejl. Seneste forespørgsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:25 UTC, indhold 1481638 bytes.